Navigácia

CopyDáma má svoje pero pripravené

info@copydama.sk 

Pre koho som pracovala

Títo klienti už moje texty majú

Mať Elu v tíme je pre mňa záruka, že naše texty budú kvalitné a zrozumiteľné.
Veľmi oceňujem, že sa pri písaní zamýšľa nad celým kontextom - od pochopenia témy, obsahu, cieľovej skupiny a toto všetko potom premení do pútavého textu.
Ela k nám výborne zapadla aj povahovo a som veľmi rada, že vďaka jej textom môžeme víziu našej iniciatívy šíriť dalej.

Terézia Miháliková

Pracujúce mamy

Elena ako externá copywriterka perfektne zapadla do marketingového tímu spoločnosti Profesia. Rýchlo sa naladila na tone of voice našej komunikácie a texty vyladila v súlade s našimi potrebami. Rovnako oceňujem jej flexibilitu a trpezlivosť s mojimi návrhmi a úpravami, proaktivitu a schopnosť stanoviť realistické termíny, ktoré bez problémov dodržiava.

Martina Hatňanková

Profesia

Potrebovali sme copywritera, ktorý bude písať pútavé a kvalitné články na rôzne témy. Zároveň bolo pre nás dôležité dodržiavanie termínov. S výsledkami práce sme veľmi spokojní. Páči sa nám, že články sú obohatené o vhodné obrázky a obsah je prispôsobený aj zo SEO hľadiska. Spolupráca s Elou je presne to, čo sme hľadali.

Miloš Blaščák

Chilli Muffin

Ela mi vypracovala nové texty na môj web pri jeho redizajne. Dodané texty boli napísané precízne a s výnimočným zmyslom pre detail. Oceňujem rýchle pochopenie oblasti, v ktorej podnikám a bezproblémovú komunikáciu.

Monika Mišlaiová

Medical Prevent

Portfólio

Urobte si prehľad o tom, ako píšem. Pozrite si ukážky textov a tém, s ktorými mám skúsenosti. Pomôže vám to získať obraz o tom, či je môj štýl pre vás to pravé orechové.

Čo poviete na moje texty?